Про нас

Про нас

Пройшовши шлях від дрібного виробника до сучасного високотехнологічного виробництва сьогодні, маючи за плечима двадцятирічний досвід роботи, компанія «Pehotin» впевнено може заявити, що є одним з найбільших виробників якісних меблів єконом класу в Україні та за кордоном.

Старанна робота та послідовне прийняття правильних рішень сприяли динамічному зростанню компанії. Ми створили команду професіоналів, накопичили безцінний досвід, який дозволяє нам вирішувати складні конструктивні завдання.

Місія нашої компанії – бути причиною добрих змін у житті. Це те, задля чого ми працюємо навіть у часи криз та війни, і прагнемо для наших бізнес-партнерів та їх клієнтів найкращих умов співпраці.

Про нас

Наша історія

Заснування фабрики

2001

Вперше Запорізька меблева фабрика «Pehotin» заявила про себе у 2001 році. Це був період швидкого розвитку: набір робочої команди, напрацювання клієнтської бази, придбання високотехнологічного обладнання.

Нова територія, нові можливості

2005 – 2009

Стикаючись з безліччю труднощів ми набували нового досвіду, удосконалювали виробничі процеси, розширювали географію продажів, підкорюючи серця нових клієнтів. Набуті навички зробили нас експертами у галузі створення меблів економ сегмента, та надійним партнером кращих торговельних мереж як в Україні, так і за її межами. 2009 р. – участь у Міжнародній меблевій виставці KIFF 2009. З того часу ми є постійним учасником цього заходу.

Вихід на міжнародний ринок

2010 – 2014

Попри економічний спад промисловості, пов’язаний із нестабільною економічною ситуацією в країні – підприємство стабільно працює. При цьому продовжуємо щорічне оновлення модельного ряду. 2011 р. – початок постачання продукції до Європи. Відкриття представництва у Києві.

Сертифікат «Експортер року 2013»

Нагорода «Експортер року 2013»

Диплом «За високу якість продукції 2013»

Впевнений розвиток

2015 – 2019

Впевнена позиція на ринку України. Модернізація паркового обладнання. Розширення виробничих та складських приміщень, які займають близько 2500 м², що дозволило нам технологічно обґрунтовано розмістити весь виробничий цикл виготовлення меблів. Введено в експлуатацію новий сучасний склад готової продукції.

Сертифікат «Компанія року 2018»

Нагорода «Компанія року 2018»

Сертифікат «Кращий керівник року 2015»

Сертифікат «Лідер галузі 2015»

Нагорода «Лідер галузі 2015»

Сертифікат «Лідер року 2017»

Нагорода «Лідер року 2017»

Сертифікат «Фахівець року 2015»

Наші гарантійні терміни експлуатації меблів

Гарантії
12

Для побутових приміщень, дитячих, офісів та громадських приміщень гарантійні терміни становлять 12 місяців від дня продажу.

Закон України

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» виробник у праві самостійно встановлювати гарантійний термін на товар чи послугу, протягом якого, у разі виявлення в товарі нестачі або браку виробу, виробник зобов'язаний задовольнити вимоги споживача. (Постанова Кабінету Міністрів України №506 від 11.04.2002р.)

Гарантійне обслуговування

Гарантія фабрики передбачає безкоштовну заміну бракованих деталей, але не поширюється на дефекти, спричинені такими факторами:

  • При неграмотному виконанні самостійного підйому або складанню виробу, внесення змін до його конструкції.

  • У разі порушення правил експлуатації меблів, а також після закінчення гарантійного терміну на виріб.

  • Пожежа, затоплення та інше.

  • За наявності на меблевих поверхнях механічних пошкоджень, термовпливів або слідів впливу хімічних речовин.

  • Навмисне псування виробу або помилкові дії споживача (покупця).

  • Несправності, які виникли внаслідок нормального зношування виробу.

У разі недотримання правил експлуатації та використання меблевих виробів не за призначенням, фабрика виробник не несе відповідальність за втрату споживчих властивостей меблів, ремонт меблів проводитиметься за рішенням фабрики, а надання послуг з ремонту – лише за рахунок покупця за фабричними розцінками.

Складання виробу

Всі вироби комплектуються простою та зрозумілою інструкцією зі збірки, тому здійснити складання меблів споживач може самостійно. Якість та виняткова точність технологічних отворів, виконаних на найсучаснішому устаткуванні, не вимагає будь-якого додаткового доопрацювання.

 

Перед складенням меблів необхідно ознайомитися з інструкцією та перевірити деталі на наявність браку (сколів, подряпин, відповідності кольору всіх деталей виробу). Зберігайте заводське пакування до закінчення складання.

 

Єдина, необхідна умова, у процесі складання має брати участь щонайменше дві особи.

Слід пам'ятати, що при невірно виконаному самостійному складанні меблів, недоліки або пошкодження, що можуть виникнути в процесі, не підлягають усуненню в порядку гарантії фабрики. Далеко не кожен покупець має можливість обережно та грамотно зібрати виріб. Рекомендуємо користуватися послугою зі збирання обізнаних спеціалістів, які мають для цього необхідні інструменти та навички.
Усі претензії щодо якості виробів приймаються кінцевим продавцем. Обов'язковою умовою при складанні рекламаційної заяви є наявність етикетки на упаковці (на якій зазначені: назва виробу, дата виготовлення та зміна), гарантійного талона продавця або чеку.

Терміни доставки

1-3

Термін відвантаження – від 1 до 3 днів, якщо товар є в наявності на складах.

7-14

Термін доставки – від 7 до 14 днів з моменту оформлення замовлення. І це вельми непогано. Чи не правда?

Якщо асортимент меблів в замовленні постійний і замовлення розписані на 12 місяці вперед, доставка здійснюється в оговорені терміни.

 

Звертаємо Вашу увагу, що послуги з доставки не включені у вартість меблів. За потреби, а також для Вашої зручності, Вам надається можливість самостійного вивезення товару з наших складів.

Нагадуємо, що у разі самостійного транспортування меблів, всі пошкодження деталей товару, що виникають у його процесі, не підлягають усуненню в порядку чинної гарантії, а також обміну та поверненню.

У нас власний автопарк

Автопарк

Тому доставка до Вашого складу швидка та якісна. Вам не доведеться шукати, як і чим довезти меблі.